Pradžia

Lietuvos mažųjų žaidynės

2018-02-15
Lietuvos mažųjų žaidynės

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) įgyvendina projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Jo tikslas - skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime.         

2018 m.  sausio – vasario mėnesiais vyko pasiruošiamasis projekto etapas – seminarai Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams Kaune, Šiauliuose, Visagine ir Palangoje. Šiais metais seminarų geografija išsiplėtė siekiant pritraukti kuo daugiau Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, supažindinti ir pakviesti į fizinio aktyvumo skatinimo projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės“.

Kaune vykusiame seminare sulaukta net 125 dalyvių. Skirtingų ugdymo įstaigų atstovai aktyviai lankėsi ir seminaruose  Palangoje (39), Visagine (13), Šiauliuose (46).  

Seminarų metu pedagogai buvo supažindinti su projekto tikslais ir uždaviniais, buvo pasakojama apie projekto struktūrą, etapus,  rungtis ir balų skaičiavimo sistemą. Po teorinės seminaro dalies dalyviai turėjo galimybę patys išbandyti įvairias rungtis sporto salėje. Visiems pedagogams buvo išdalinti „Lietuvos mažųjų žaidynių“ marškinėliai ir sertifikatai.